Hakkımızda

BSTMODA BUTİK GİYİM MAĞAZALARI LİMİTED ŞİRKETİ

Bstmoda Türkiye’nin önde gelen moda markası olmak üzere yola çıkmıştır. Genç ve çocukların en çok sevdiği renklerde kıyafet temini yaparak uygun fiyata satış yapmaktadır. Bstmoda olarak amacımız siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir. Bunun için tecrübeli ekibimiz sizlerin soru ve şikayetlerinizi 24 saat dinliyor ve en kısa zamanda çözüme kavuşturuyor. Günümüz hızlı tüketim çağında zamanın önemi gittikçe artmaktadır. Bir ayakkabı almaya karar verdiğinizde beğendiğiniz modeli bulmanız için uzun bir araştırma yapmalı, denemeli ve en sonunda bir karar vermelisiniz. Evet bazılarımızın vakti olabilir ama çoğunluk için bu yorucu bir külfettir. Bu konulardan dolayı Bstmoda misyonunu müşterilerini hızlı ve pratik olarak alışveriş ettirmek olarak belirlemiştir.

Fiyatlar Yerelden % 50-80 daha ucuzdur. Aracılardan kaynaklanmak yerine birçok üretici ile işbirliği yapıyoruz. Bstmoda 2019 yılında başladığında bodrum katından satış yaptı. Bugün ülke çapında insanlara ruhlu ve modern bohem kıyafetler getirmemizi sağlayan büyük bir depomuz var.

Web sitemiz aracılığıyla güzel bebeğinizin nazikçe giyilen kıyafetlerini konsinye olarak satarak bize katılmaya davet ediyoruz. Gerçek butik modada, kıyafetleri seçer, stil ve kendi mallarımızı çekeriz ve her ürünü doğrudan depomuzdan göndeririz. Manolya, pahalı fiyat etiketleri olmadan kendi benzersiz görünümünüzü bulmanıza yardımcı olur ve size iyi düzenlenmiş, bütçeye uygun moda stilleri sunar. Müşteri hizmetleri bizim önceliğimizdir, bu yüzden herhangi bir sorunuz veya endişeniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Her müşteriye aile gibi davranmak felsefemizdir. Ürün açıklamasında aksi belirtilmedikçe, tüm ürünlerimiz gerçek boyutlarda çalışır ve her seferinde mükemmel uyum sağlar. Herhangi bir nedenle, bir öğeyi iade etmeniz gerekiyorsa, iade nakliye ücretsizdir ve seveceğiniz farklı bir boyut veya öğe seçmek için mağaza kredisi alırsınız. Öğelerimizi sipariş verildikten sonraki gün göndeririz, böylece sahip olmanız gereken ürünler en kısa sürede gelir.
yapıyoruz.