Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar (“Şartlar”)

Son güncelleme: 07 Aralık 2019

Bstmoda Butik (“biz”, “biz” tarafından işletilen http://bstmoda.com web sitesini (“Hizmet”) kullanmadan önce lütfen bu Şartlar ve Koşulları (“Şartlar”, “Şartlar ve Koşullar”) dikkatlice okuyun. veya “bizim”).

Hizmete erişiminiz ve bu hizmeti kullanmanız, bu Koşulları kabul etmeniz ve bunlara uymanız şartına bağlıdır. Bu Koşullar, tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve Hizmete erişen veya bu hizmeti kullanan diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya kullanarak, bu Şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, Hizmete erişemeyebilirsiniz. Bstmoda Butik için Şartlar ve Koşullar sözleşmesi Şartlar ve Koşullar Üreticisi ‘nin yardımı ile oluşturulmuştur.

Hesaplar

Bizimle bir hesap oluştururken, bize her zaman doğru, eksiksiz ve güncel bilgiler sağlamalısınız. Bunu yapmamak, hesabımızın Hizmetimizde derhal sonlandırılmasına neden olabilecek Şartların ihlali anlamına gelir.

Servise erişmek için kullandığınız şifreyi ve şifrenizin Hizmetimizde veya bir üçüncü taraf hizmetinde olsun, şifrenizdeki tüm faaliyet ve eylemlerden korunmasından siz sorumlusunuz.

Şifrenizi üçüncü şahıslara ifşa etmemeyi kabul edersiniz. Herhangi bir güvenlik ihlali veya hesabınızın yetkisiz kullanımından haberdar olduktan hemen sonra bizi bilgilendirmelisiniz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, bstmoda Butik’e ait olmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir.

bstmoda Butik, üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde kontrol sahibi değildir ve hiçbir sorumluluk üstlenmez. Ayrıca, bstmoda Butik’in, üzerinde veya kullanımında olan herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımı veya bunlara bağlı olarak kullanılmasıyla ilgili veya bunlarla bağlantılı olduğu iddia edilen zarar veya ziyandan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya sorumlu olmayacağını kabul ve beyan edersiniz. bu tür web siteleri veya hizmetler aracılığıyla.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerin şart ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

Sonlandırma

Şartları ihlal etmeniz durumunda, herhangi bir nedenden ötürü, herhangi bir nedenle, önceden haber vermeksizin veya herhangi bir yükümlülük altına girmeden hemen Hizmetimize erişimi feshedebilir veya askıya alabiliriz.

Şartları gereği, fesihlerine dayanması gereken tüm hükümler, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihte kalacaktır.

Hesabınızı, önceden haber vermeden veya yükümlülük altına girmeden, herhangi bir nedenle, Şartları ihlal etmeniz durumunda sınırlama olmaksızın da dahil olmak üzere, derhal feshedebilir veya askıya alabiliriz.

Fesih üzerine, Hizmeti kullanma hakkınız derhal sona erecektir. Hesabınızı sonlandırmak istiyorsanız Hizmeti kullanmaya son verebilirsiniz.

Şartları gereği, fesihlerine dayanması gereken tüm hükümler, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil olmak üzere, bunlarla sınırlı olmamak üzere, fesihte kalacaktır.

Geçerli Yasa

Bu Şartlar, yasa hükümleriyle çelişki ne olursa olsun, Türkiye yasalarına uygun olarak yönetilir ve yorumlanır.

Bu Şartların herhangi bir hakkını ya da hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat sayılmaz. Bu Şartların herhangi bir hükmünün mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili aramızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve Hizmetle ilgili aramızdaki herhangi bir anlaşmanın yerine geçerek yerine geçer.

Değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir gözden geçirme önemliyse, yürürlüğe giren yeni hükümlerden en az 15 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddi bir değişimi neyin oluşturduğu tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.

Bu revizyonların yürürlüğe girmesinden sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara uymayı kabul etmiş olursunuz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bize Ulaşın

Bu Şartlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.